יחידות אחסון להשכרה בראשון לציון, במרכז, ברמה הגבוהה ביותר

ישנם מספר קריטריונים אשר הופכים חברה עם יחידות אחסון להשכרה בראשון לציון, במרכז, כראויה לאכלס את חפציכם. את כולם תוכלו למצוא במחסנים חדשים בטוחים.

יחידות אחסון להשכרה במרכז בראשון לציון

 • יחידות אחסון להשכרה במרכז, בראשון לציון, עבור תכולת דירה או עסק.
 • חברה ותיקה, מעל 40 שנה – בתחום אחסון תכולת דירה או השכרת מחסן לעסק.
 • צוות מקצועי, אנושי ואדיב – עומד לאורך כל הדרך לרשות לקוחותינו הרבים, לפני, תוך כדי ואחרי שמירת החפצים.
 • יחידות אחסון תכולת דירה ברמה גבוהה – תחת קורת גג אחת יחידות אחסון להשכרה הבנויים ברמה הגבוהה ביותר
 • עבור אחסון תכולת דירה או עסק – לאחסן את תכולת הדירה או לאחסן את העסק.
 • צוות חם ואדיב העומל למצוא עבור כל אחד ואחת מכם את הפתרון ההולם ביותר עבורו,
 • מחיר זול  – התאמה מקסימלית מבחינת נפח וזמן האחסון 
 • עונים לכל שאלה – עומדים לרשותכם בכל שאלה, בקשה או בעיה.

חברת אחסון בטוח - גם היחס הוא אישי

 • הזמנה להתרשמות – חברת אחסון בטוח מזמינה אתכם להגיע ולהתרשם בעצמכם מן המחסנים האישיים המוצעים להשכרה לצורך שמירה על תכולת דירה, משרדים וכדומה.
 • יחידות אחסון להשכרה חדשים וחדישים ממוקמים בראשון לציון ונבנו על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום,
 • יחידות אחסון לשמירת חפצים ברמה הגבוהה ביותר,.
 • יחידות אחסון אישיות בגדלים שונים, החל מ- 10 קוב ומעלה,
 • תקופות קצרות או ארוכות,
 • התאמה מלאה – אתם נהנים מהתאמה מלאה לצרכים שלכם וכמובן לתקציב שברשותכם.

חברת אחסון בטוח מציעה

 • יחידות אחסון להשכרה,
 • שירותי אריזה,
 • הובלה,
 • נגרות,
 • שרותי אחסנה,
 • ביטוח,
 • וכמובן שגם הובלה ופריקה בעת הצורך במקום מגוריכם החדש.

יחידות אחסון להשכרה - שאלות ותשובות

כן. אתה יכול. אחסון בטוח מאפשרת להשכיר יחידה לחודש. במיוחד אם אתם עוברים דירה. אחרי חודש ניתן להאריך כל שבוע בשבוע נוסף או לקבוע לתקופה ארוכה יותר.

חברת אחסון בטוח מציע חבילות הנחה אטרקטיביות במיוחד לטווח ארוך. אחסון להשכרה שכזה, החל ממספר חודשים ועד למספר שנים, מאפשר להוזיל בעלויות האחסנה.

אבקת שריפה או כל חומר שמתפוצץ. אוכל ודברים אחרים שמתכלים. חומרים מסוכנים. פסולת. דברים חמים. כסף.

יחידות אחסון - מיקום

הדבר הראשון עליו יש לתת את הדעת בבואכם לבחור יחידות אחסון להשכרה בהם תאחסנו את חפציכם היקרים הוא מן הסתם היכן הוא ממוקם. אין טעם לחפש מחסן להשכרה בעיר ירושלים אם אתם מתגוררים בחיפה, ולהיפך.

חברת אחסון בטוח:

בעלת רישיון עסק תקף, מספקת יחידות אחסון להשכרה ושירותי אחסנה בראשון לציון, המציעים נגישות מרבית להשכרה לכל תושבי גוש דן והסביבה.

יחידות אחסון בשדרת מחסנים להשכרה

אבטחת יחידות אחסון

השכרת יחידת אחסון עבור מחסן לדירה או מחסן לפריטים בודדים, נועד לאכלס ציוד, חפצים וריהוט אשר ברצונכם לשמור לעת הצורך. לאור זאת, מומלץ להקפיד על סידורי האבטחה שמציעה החברה.

בחברת אחסון בטוח יחידת אחסון להשכרה עם:

נעילה בשיטת הכספת – כל יחידת אחסון נעולה בשיטת הכספת, באמצעות שני מנעולים.

נעילה כפולה – מפתח אחד נמצא בידיכם והשני בידינו כך שגם אם מפתחכם נגנב איש לא יוכל להיכנס אל המחסן ללא האישור שלנו.

מצלמות אבטחה – שטח המחסנים כולו מרושתת במצלמות במעגל סגור, המחוברות אל מוקד אבטחה מאויש ופעיל במשך כל שעות היממה.

אזעקה – מערכות אזעקה מחוברות במקום וכל יחידת אזעקה יכולה להתריע בפני עצמה.

מוקד אבטחה – כל יחידות האזעקה מחוברות למוקד האבטחה.

אחסנה בכל עונות השנה

המחסנים להשכרה של חברת אחסון בטוח בנויים כולם בתוך מבנה בטון, הבנוי על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

הגנה מלאה על תכולה במחסן מפני פגעי מזג האוויר כגון רטיבות ולחות.

הגנה מפני שינויים קיצוניים בטמפרטורות בין העונות השונות, העלולים גם הם לפגוע בחפצים המאוחסנים.

אחסון תכולת בית או עסק במבנה בטון תתן לכם תחושת ביטחון. התכולה שלכם במקום בטוח ומוגן.

הגנה על הציוד

על מנת להבטיח ככל הניתן את שלומו של הציוד המאוחסן בתוך מחסנים להשכרה, יש לעמוד על טיבו של החלל הפנימי.

הגנה משריפות – כל יחידת אחסון בחברת אחסון בטוח מוגן מפני שריפות באמצעות מערכת ספרינקלרים, המופעלת באופן מיידי בעת הצורך.

אוורור – מערכת אוורור דואגת להזרים אוויר חדש למחסנים בכל עת.

ריפוד הרצפה – רצפת המחסנים מכוסה כולה בשטיחים על מנת להבטיח מינימום חיכוך בין הרצפה לבין החפצים העדינים שלכם. הדבר חשוב במיוחד בעת ההכנסה וההוצאה של הציוד המאוחסן.

אחסון עם הגנה

פתרונות אחסון לתקופות קצרות או לתקופות ארוכות

פתרונות האחסון רלוונטיים בלא מעט מקרים של שמירת תכולת דירות. בעת נסיעה ממושכת מחוץ לגבולות המדינה, בעת כניסה לדירה מרוהטת, בעת מעבר דירה, בעת חוסר במקום בבית ומקרים רבים נוספים. בכל המקרים תרצו לאחסן את תכולת הדירה שלכם.

פתרונות אלו אינם מתאימים כמובן רק לציבור הפרטי, וגם בעלי עסקים ומשרדים מוצאים בהם צורך במקרים שונים. כמו למשל השכרת יחידה לשמירה על ארגזי ארכיון. הביקוש הגובר אחר פתרונות לאחסון והמודעות העולה לפתרונות אלו, הפכה אותם לפתרונות אידיאליים במקרים רבים נוספים, בין אם מדובר על פתרון זמני או קבוע.

חברת אחסון בטוח מאמינה כי על מנת להבטיח כי פתרונות אלו יישארו רלוונטיים ואטרקטיביים לכמה שיותר קהלים ובכמה שיותר סיטואציות, הם חייבים להיות גמישים ולהתאים לצרכים שונים ומשתנים. בעקבות זאת, אנו מציעים מחסנים להשכרה לתקופות שונות, קצרות או ארוכות, והתשלום הינו בהתאם.

אחסון לתקופות קצרות

תקופת הזמן המינימאלית במחסני החברה החדשים הממוקמים בראשון לציון, הינה חודש בלבד, כאשר בתום החודש הראשון ניתן להאריך את התקופה משבוע לשבוע. מחסן להשכרה לתקופות קצרות מתומחר בצורה שונה ונועד לאפשר לכם לשלם בהתאם לצורככם, כך שלאחר התשלום על חודש האחסנה הראשון, תוכלו לשלם כשליש מהסכום החודשי עבור כל שבוע נוסף. במידה ותרצו לשמור את החפצים, גם בשבוע הרביעי של אותו חודש, תשלמו עבור החודש במלואו.

אחסון לתקופות ארוכות

עבור אלו מכם המעוניינים באחסון לטווח ארוך, חברת אחסון בטוח מציעה חבילות אטרקטיביות במיוחד, של מחסנים להשכרה.. במידה ורציתם לשמור את החפצים לפרק זמן ממושך, החל ממספר חודשים וכלה בשנים, אפשר להוזיל בעלויות האחסנה. 

בניין אחסון בטוח

אחסון תכולת דירה – מחסנים להשכרה אישיים

שמירת חפצים בהאנגרים גדולים וחללים פתוחים אחרים אולי נתפסת כדרך טובה לצורך שמירת תכולה במחיר אטרקטיבי יותר. עם זאת, בלא מעט מן המקרים מה שהתחיל בתור השקעה נמוכה וחיסכון כספי עלול להיגמר בהרס הרכוש או אובדנו, וכמובן שגם לא מעט עוגמת נפש.

חברת אחסון בטוח, בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום האחסנה, ממליצה לכם לא להתפתות ולהקפיד על שמירת תכולת דירות במחסנים אישיים בלבד, ולא חסרות לכך סיבות. החשובה שבהן היא כי אתם שוכרים יחידת שמירה אחת, מחסן אישי, בגודל הנחוץ לכם והתואם את הצרכים שלכם. בדרך זו אתם משלמים אך ורק על השטח לו אתם זקוקים.

אחסון תכולה עם גישה נוחה

עוד יתרון הנלווה לאחסנה במחסנים אישיים הוא נוחות הגישה אליהם. כאשר אחסון תכולה נעשה בחללים גדולים, מן הסתם שאתם חולקים את השטח עם מאחסנים נוספים. חלוקת החלל לא תמיד תאפשר גישה נוחה אל החפצים שלכם בכל עת, כמו שמתאפשר במחסנים אישיים.

לחברת אחסון בטוח מחסנים להשכרה עם נגישות מרבית אל החפצים המאוחסנים. לכן בעת שמירת תכולת דירה דואגים להכניס את החפצים הפחות נחוצים עבורכם אל חלקו האחורי של המחסן, לעומת חפצים שתרצו להבטיח לעצמכם נגישות מרבית אליהם ואשר יאוחסנו סמוך לכניסה אל המחסן.

יחידות אחסון להשכרה במרכז – תחזוקה שוטפת

כאשר מדובר על יחידות אחסון להשכרה במרכז אתם יכולים להיות בטוחים כי גם יהיה קל יותר לשמור על תחזוקת המקום, מאשר בהאנגר פתוח וגדול בו מאוחסנים חפציכם. מחסנים להשכרה במרכז של אחסון בטוח מכילים מערכת אוורור מתקדמת, הדואגת להזרמת אוויר אל תוך המחסנים האישיים. אנו דואגים לתחזוקה שוטפת של יחידות האחסון.

ניקיון שבועי למניעת הצטברות אבק ולכלוך. הדברה חודשית, אשר נועדה להרחיק מזיקים שונים העלולים לפגוע בחפצים המאוחסנים.

ללא הקפדה יתרה על ניקיון והדברה, עלולים החפצים שלכם לסבול מהצטברות של אבק ועובש, כמו גם עש ומזיקים נוספים. נושא זה חשוב במיוחד כאשר מדובר על שמירת חפצים לתקופה ארוכה. בנוסף, אחסון דירות במחסנים האישיים שלנו מבטיח לכם הגנה מרבית מפני נזקי מזג אוויר שונים הנגרמים מחום וקור, לחות וכן הלאה. זאת הודות למעטפת של מבנה בטון סביב המחסנים, המעניקה להם בידוד מקסימאלי.

מחסן פתוח

כיצד להגן מפני מכרסמים בתוך יחידות אחסון להשכרה

כשהטמפרטורות יורדות מחוץ לבניינים, המכרסמים מחפשים מקום חם ויבש. עכברים וחולדות, בפרט, מוצאים את דרכם ליחידות האחסון ומתרבים במהירות. הם מומחים בהתגנבות ואקרובטיקה, והם מסוגלים להזדחל דרך סדקים זעירים מבלי למשוך תשומת לב. שיניי המכרסמים קשים להפליא. לעתים קרובות הם יכולים לכרסם עץ וללעוס קיר גבס כדי להיכנס.

הנה כמה טיפים שיעזרו למנוע ממכרסמים להיכנס ליחידת האחסון ולפגוע בחפצים היקרים שלנו.

לא להכניס אוכל ועוד

רוב חברות האחסון, כולל אחסון בטוח, אוסרות להכניס אוכל לתוך יחידת אחסון. אוכל מושך מכרסמים כמו עכברים וחולדות.

אם יש לכם מיכל, כלי, שהכיל פעם אוכל, נקו אותו היטב. ודאו שכל הצלחות, וכלי הבישול נקיים לחלוטין.

מה אוהבים המכרסמים –

 • פריטי מזון
 • נרות ריחניים
 • דֶאוֹדוֹרַנט
 • ריהוט עמוס פירורי מזון
 • בגדים עם כתמים

עטפו רהיטים בפלסטיק

אם אתם מאחסנים רהיטים מרופדים הקפידו לעטוף אותם בפלסטיק חזק. זה יעזור להבטיח כי מכרסמים לא יוכלו להזיק עם ציפורניים או בעזרת כרסום. בנוסף זה יעזור לשמור על הרהיטים מפני עש.

בדקו את היחידה מדי פעם

כדאי לבדוק את יחידת האחסון מדי פעם, גם אם אתם לא צריכים לאחסן משהו. עדיף למצוא מכרסם מוקדם ולוודא שהוא האחד והיחיד.

הדברה

חברת אחסון בטוח מחזיקה מדביר באופן קבוע שמדביר את מקום האחסנה מדי חודש.

כניסה לאחסון בטוח

מה צריך לדעת לפני השכרת יחידת האחסון

לפני שאתם מתחילים לארוז, הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת כדי לחסוך כסף ולהגן על החפצים שלכם.

ערכו השוואה: דמי השכירות עשויים להשתנות במידה רבה בהתאם למיקום ובהתאם לגודל יחידת האחסון. בדרך כלל ניתן למצוא הצעה מיוחדת לתחילת תקופת השכירות כמו חודש חינם או הנחה על שלושת החודשים הראשונים. עסקאות היכרות שכאלה הן נהדרות, אבל ודאו שאתם בוחרים את העסקה הטובה ביותר לטווח הארוך. לאחר שהפריטים כבר הגיעו ליחידת האחסון, בדרך כלל הם גם ישארו שם לזמן מה.

אם אתם מוצאים מחיר חודשי טוב, אפשר לשאול את החברה אם הם מוכנים להשוות את ההצעה שלהם להצעה של המתחרה. כמו כן, ודאו שאין כמות מינימלית של זמן שאתם צריכים להתחייב על אחסנה לאחר תקופת ההיכרות.

המחיר בדרך כלל נתון למשא ומתן: חברות של יחידות אחסון, פעמים רבות מציעות מבצעים ואם הם לא, אתם יכולים להציע מבצע. שאלו אם אתם יכולים לקבל הנחה כאשר אתם משלמים מראש לכמה חודשים קדימה. אם יש להם מעט מקום אחסון להשכיר כרגע, בקשו הנחה על יחידה פחות מבוקשת. לדוגמה, אם אין יחידת אחסון פנויה בגודל שאתם רוצים, בקשו הנחה על הגודל הבא. שאלו על הנחות עבור הפניית חברים.

בחרו את הגודל הנכון: בחברות אחסון עם מחסנים להשכרה ניתן למצוא מחשבון באתר האינטרנט שיעזור לכם לקבוע מה הגודל שאתם צריכים. חברת אחסון בטוח מגיע אל הלקוח ולפי הציוד שנמצא במקום היא מעריכה את הגודל של המחסן הדרוש. כמצופה, ככל שהחלל גדול יותר, כך תשלמו יותר. יתכן ששווה לכם להשקיע במדפים כדי למקסם את השטח הזמין ביחידה קטנה יותר.

מקורה לעומת חיצוני: יחידה מקורה משמעה שנכנסים אליה דרך מסדרון הפנים של בניין. זה נותן לחפצים שלכם יותר הגנה מהחוץ, אבל זה גם יכול להקשות על הכנסה והוצאה של דברים מיחידת האחסון. יחידות אחסון בחוץ הם כמו מוסך שבו אתם יכולים לעצור עם רכב ממש ליד הדלת כדי לטעון או לפרוק. באחסון בטוח המחסנים נמצאים במבנה בטון של 5 קומות עם מעליות רחבות המאפשרות העברה של חפצים כבדים ורחבים לקומות העליונות.

שאלו על אבטחה: מה עושה חברת האחסנה כדי להבטיח שהפריטים שלך נשמרים בטוחים? האם יש מעקב וידאו? האם יש להם אזעקות בודדות על הדלתות של כל יחידה? האם יש גישה מאובטחת עם קוד ושערים אלקטרוניים?

דעו מה מבוטח. פריטים באחסון עשויים להיות מכוסים על ידי ביטוח הדירה שלכם. התקשרו אל ספק הפוליסה שלכם ושאלו על כיסוי פריטים המאוחסנים מחוץ לביתכם. ודאו שברור לכם אילו הפסדים הוא יכסה. לדוגמה, ייתכן שאתם מכוסים במקרים של שריפות או גניבה, אבל צריך לרכוש כיסוי נוסף עבור הצפה או רעידות אדמה. חשוב לציין כי בעוד חברות האחסון הם בעלי ביטוח משל עצמם, זה בדרך כלל מכסה נזק של בניין האחסון עצמו, לא של החפצים האישיים שלכם בפנים. זה שונה מאשר ביטוח המחסן שלכם, שהם עשויים להציע לכם, לביטוח החפצים שלכם. ביטוח זה הוא בדרך כלל לא יקר.

ודאו שאתם יכולים לשלם את החשבון שלכם: זה חשבון שכדאי לשלם, במיוחד אם אתם שומרים פריטים יקרים ביחידת האחסון. בדרך כלל לחברת אחסון יש את הזכות “לפנות” את החפצים שלכם ולמכור אותם במכירה פומבית כדי להחזיר את הכסף של החוב. אל דאגה, ברוב המקרים החפצים שלכם לא ייעלמו אם תאחרו בשבוע לשלם את החשבון. בהתאם לחוק המדינה, חברת האחסון תצטרך לעשות מאמצים כדי להודיע לכם על מכירה פומבית כזו, כולל מכתבים מאושרים והודעה פומבית של המכרז.

נכתב על ידי -

שמשון רוטרו, מנכ"ל
שמשון רוטרו, מנכ"ל

עוסק מזה כ- 40 שנה בהובלות ואחסנה
החל לעבוד בעסק המשפחתי שהקים אביו עוד מחלוצי ענף ההובלות בארץ.
שם התאגיד - רוטרו שמשון - הובלות ואחסון בטוח בע"מ.
מספר תאגיד- 514329440 - מספר רישום ברשם חברות.

שמשון רוטרו פרטים נוספים